Про це розповіла міністерка соціальної політики України Марина Лазебна. За її словами, є люди, які потребують такої пільги.

До теми Влада допускає виплату субсидій за тим самим механізмом, що й тисячу за вакцинацію

Лазебна: Люди не мають електро- та газового опалення

Як розповіла Лазебна, спецсубсидії зможуть отримати українці, які живуть на лінії розмежування. Вона становитиме приблизно 1500 – 1700 гривень.

Там люди не мають ні газового опалення, ні електроопалення, бо там усе зруйнували. Ми зробили виняток для тих всіх населених пунктів, які є на лінії розмежування,
– наголосила міністерка.

Вона зазначила, що дали право на субсидію за тарифами як для електроопалення. "У кого немає електроопалення, вони обігріваються електрообігрівачами", – додала Лазебна.

Субсидія на оплату тарифів: коротко

  • Субсидії під час опалювального сезону отримуватимуть понад 3 мільйони домогосподарств. У середньому сума виплати становитиме 2 000 гривень, однак вона буде індивідуальна.
  • Розмір субсидії визначатимуть окремо для кожного домогосподарства. Сума допомоги може становити й 3 000, і 5 000 тисяч гривень.
  • Виплати автоматично перепризначили майже для 80% українців. Для мешканців регіонів, які будуть у червоній зоні карантину, сума субсидії буде більшою.

Цікаво – сума, яку українці вивели з тіні: дивіться відео