За даними Investing.com ф'ючерси на золото подешевшали до 1947,8 долара за унцію станом на 14:55 за київським часом.

Інвестори знизили обсяги своїх вкладень у золото на тлі новин, що деякі країни світу демонструють позитивну динаміку відновлення економіки від наслідків пандемії коронавірусу.

До теми: Промисловість Китаю рекордно зростає на фоні світової кризи

Про що свідчать останні дані

Дані, опубліковані у четвер, 27 серпня, показали зростання у липні цього року замовлень на товари тривалого користування на 11,2% порівняно з аналогічним місяцем минулого року. Це число перевершило попередні прогнози аналітиків, які передбачали збільшення показника лише на 4,3%. У червні цьогоріч обсяг замовлень такого виду товарів зріс на 7,7% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Якщо говорити про Азію, то Національне бюро статистики Китаю повідомило, що в липні доходи китайських промислових компаній зросли на 19,6% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Заробіток цих підприємств зростає уже третій місяць поспіль, що стало тривалим рекордним зростанням з червня 2018 року.

Ситуація на фондовому ринку: Акції Tesla й Apple стрімко ростуть: чому 2021 буде ще кращим для компаній

Відносини між США і Китаєм можуть погіршитися

Тим часом, у відносинах США і Китаю знову посилилося напруження. Це сталося після того, як Китай випустив чотири ракети у спірне Південно-Китайське море напередодні, 26 серпня. Тоді ж Сполучені Штати ввели санкції ще щодо 24 китайських компаній.