Згідно з рішенням від 8 лютого, контроль над підприємством отримав його кредитор - компанія Integrated Rail-Casting, пов'язана з бізнесменом Костянтином Жеваго.

Відповідно до запропонованого плану санації в обмін на 100% акцій підприємства Integrated Rail-Casting вкладе в нього 19,1 мільйона євро. У групі "Фінанси і Кредит" Костянтина Жеваго пообіцяли прокоментувати рішення після отримання від суду необхідних документів.

CKD Kutna Hora - найбільший в Чехії виробник лиття із сталі і високоміцного чавуну, сталевих конструкцій, в тому числі рам будівельної техніки, залізничних шасі і трамвайних візків. Виробнича потужність підприємства становить близько 30 тисяч тонн лиття на рік, з яких половина припадає на велике вагонне литво.

Процедура банкрутства почалася в жовтні 2010 року. Компанії пред'явили претензії понад 250 кредиторів на загальну суму близько 60 мільйонів євро.

На цей актив був ще один претендент - російська Rail Group. Пропозиція росіян перевищувала пропозицію Integrated Rail-Casting - група була готова інвестувати 27,6 мільйона євро в ході санації та ще 70 мільйонів євро протягом п'яти років.