Зеленський та Георгієва обговорили перебіг судової реформи, зміцнення верховенства права та впровадження структурних реформ в Україні, повідомив Офіс Президента.

До теми: Нова програма МВФ для України: Гончарук описав умови

Сторони також обговорили реалізацію програми розширеного фінансування в обсязі 5,5 мільярда доларів, про яку Україна та МВФ домовилися в 2019 році.

Георгієва та Зеленський високо оцінили швидкість та якість співпраці України з МВФ.

У нас була дуже конструктивна розмова з президентом Зеленським про прогрес, зроблений у реформуванні судової влади, підвищенні поваги до закону, в просуванні в економічному зростанні та важливості завершити дії, які, як і раніше, залишаються нерозв'язними, щоб ми могли поставити програму МВФ на рішення ради директорів,
– сказала Георгієва.

Що відомо про програму МВФ для України

В НБУ чекають, що рада директорів МВФ затвердить нову трирічну програму для України на 5,5 мільярда доларів у першому кварталі 2020 року. Джерела в українському уряді кажуть, що голосування з цього питання очікується в лютому.

Зеленський анонсував, що нова програма співпраці з МВФ має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця.

Читайте також: Маркарова знову допустила припинення співпраці з МВФ