"Ми доведемо вам, що є країною з потужним інвестиційним потенціалом, яка готова змінюватись та розвиватись разом із вами", – додав президент.

Важливо! Зеленський дав громадянство України 9 іноземцям: хто вони

"Я звертаюся до іноземних бізнесменів, які шукають нові майданчики для інвестицій. Розумію – стара влада зробила все, щоб Україна виглядала інвестиційно непривабливою. Бізнесу ставили палки в колеса, його взагалі могли відібрати. Наразі все буде інакше. Я особисто це гарантую", наголосив він.

Зеленський запросив інвесторів з усіх куточків світу, аби вони приєдналися якомога швидше до цієї можливості (стали інвесторами в Україні – 24 канал) та отримали неймовірний прибуток від своїх інвестицій.


Зазначимо, 22 червня відбулася перша відкрита зустріч президента Володимира Зеленського із менеджерами провідних бізнес-спільнот.

Що Зеленський пообіцяв бізнесменам?

• Президент оголосив про намір боротися із тіньовою економікою та пообіцяв знищити корупцію, рейдерство і втручання держави у бізнес.

• Анонсував і реформу податкової. "А так за 3-4 роки й у світовому рейтингу легкості ведення бізнесу Україна легко підніметься до топ-10", – сказав Зеленський.

• Пообіцяв, що Україна ліквідує схему "Роттердам+", а за 5 років підключиться до електромереж Євросоюзу. Також невдовзі мають представити програми перезапуску СБУ, Антимонопольного комітету тощо.

• Зеленський заявив, що Україна виконуватиме вимоги МВФ, запустить велику приватизацію, відкриє ринок землі і відкладе впровадження податку на виведений капітал, проти якого виступав МВФ.

• Також гарант обіцяє амністію великому бізнесу, який вивів капітал за кордон, якщо гроші повернуть в країну і допоможуть відновити Донбас.