За словами Зеленського, великий бізнес скаржиться на труднощі.

Ми запропонували нормальні правила: монополістів більше не повинно бути в Україні, у нас повинен бути відкритий ринок. Я впевнений, що вони нас почують. А якщо не почують, то доведеться інші спроби знайти, як з ними говорити. Я думаю, вони вже самі готові, щоб перезапускати своє ставлення, перезапустити свою голову, свою ментальність,
– заявив глава держави на конференції YES.

Читайте також: Що означає поява Коломойського в Офісі Президента: думки експертів

Глава держави наголосив, що держава надала великим бізнес-групам час, великі гроші і можливості, в тому числі можливість виводити ці гроші з країни.

Вони розуміють, що якщо завтра розвалиться наша країна, якщо, не дай Бог, всі люди звідси поїдуть, для кого вони мають ці бізнеси, хто буде працювати на їх заводах?
– наголосив Зеленський.

Зеленський на YES 2019 у Києві: повне відео виступу

Що відомо про взаємини президента Зеленського і олігарха Коломойського?

Володимиру Зеленському під час передвиборчої кампанії постійно приписували вплив олігарха Ігоря Коломойського. Однак глава держави переконував, що їх пов'язували лише спільні бізнес-інтереси щодо роботи з телеканалом "1+1".

У президента запевняли, що мільярдер не має важелів впливу на Зеленського. Сам Коломойський зізнався, що допомагав йому порадами – і продовжує це робити. 10 вересня Зеленський зустрівся з Коломойським під час форуму "Діалог з бізнесом".

Про що говорили на зустрічі в Офісі президента? Окрім Зеленського, на зустрічі з Коломойським був присутній голова ОПУ Андрій Богдан, прем'єр-міністр Олексій Гончарук, помічник президента Сергій Шефір та міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

В Офісі Президента заявили, що в червні під час форуму "Діалог бізнесу та влади" Зеленський закликав підприємців допомагати державі розв'язувати соціальні проблеми та інвестувати у відновлення інфраструктури Донбасу, де триває російсько-українська війна. Тому, цілком імовірно, що саме ці теми український лідер піднімав на зустрічі з олігархом Коломойським.


Зустріч Зеленського в Офісі Президента із олігархом Коломойським / president.gov.ua

Хто такий Ігор Коломойський: біографія олігарха та одного з найвпливовіших людей України – у матеріалі 24 каналу.