У найближчі два тижні результати економічного аудиту представлять громадськості, розповів Володимир Зеленський. Про це пише 24 канал.

Зверніть увагу Виступ Володимира Зеленського у Верховній Раді: головне з промови президента

Втім президент підкреслив, що вже нині зрозуміло, що попереду дуже багато роботи. Зокрема він хоче зменшити частку держави в економіці, налагодити державно-приватне партнерство й збільшити інвестиційні витрати бюджету.

Наш фінансовий ресурс обмежений, ми не можемо задовольнити абсолютно всіх. Та ми маємо допомогти тим, хто допоможе іншим. Це проєкти з високим мультиплікатором, які повертають інвестиції через податки й створюють нові робочі місця,
– пояснив Володимир Зеленський.

Також він висловив бажання створити "екосистему" для зовнішніх і внутрішніх інвестицій. Крім того, глава держави заявив про необхідність вивільнити додатковий економічний ресурс і доручив уряду з цим розібратися.

Володимир Зеленський заявив і про необхідність створити повноцінну довготривалу стратегію розвитку, яка охоплюватиме період не у 2, 3 чи навіть 5 років. Мовляв, Україні потрібне чітке бачення, куди рухатиметься держава до 2030 року.

"Давайте перестанемо міряти розвиток України політичними каденціями. Знаю, що така робота велась урядом. Разом з результатами аудиту очікуємо й презентації розвитку економічних векторів України до 2030 року", – заявив президент.

Послання Володимира Зеленського до Верховної Ради: дивіться відео