"Укрзалізниця" з метою підвищення рівня дохідності від перевезень пасажирів у приміському сполученні посилює контроль за оплатою проїзду. Про це повідомили у прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Зокрема, з 12 травня по 12 червня Придніпровська, Південна, Південно-західна, Одеська і Львівська залізниці проводять місячник контролю за порядком оформлення проїзних документів.

Під час місячника не лише вживатимуться заходи для запобігання безбілетному проїзду пасажирів, але й перевірятиметься робота провідників, касирів на вокзалах і чергових по турнікетних системах, інструкторів з роботи з провідниками й інших працівників залізниць, - повідомив заступник начальника головного управління приміських пасажирських перевезень Андрій Мельничук.

За його словами, на даний час приміський сектор пасажироперевезень є збитковим. Коефіцієнт покриття витрат доходами становить лише 13%. Особливу увагу залізничники звертатимуть на перевірку посвідчень і наявність документів, що дозволяють пільговий проїзд. Посилять роботу і з недопущення до посадки в поїзд пасажирів без проїзних документів.

До слова, збитки "Укрзалізниці" від пасажирських перевезень у приміському сполученні за 4 місяці 2014 року становлять 1,2 млрд грн проти понад 1,1 млрд грн за аналогічний період торік.