"Вважаю, що це цілком прийнятне рішення для цієї ситуації. Таким чином можна буде дійсно на час АТО та особливого періоду, за умови особливих потреб держави в обороноздатності, зробити ситуацію більш-менш контрольованою і прогнозованою", – розповів заступник міністра економіки.

Ініціативу депутатів (Ініціатори законопроекту – 19 народних депутатів, – 24) Нефьодов вважає найбільш здоровою, з огляду на макроекономічний підхід та зменшення корупції.

"Чисто з точки зору макроекономіки такий підхід є більш здоровим. Оскільки він потенційно менш ризикований. Тому що зникне цей бар'єр, який може бути для когось піднятим або опушеним. Немає мотивації йти домовлятися в кабінети або не домовлятися, або поливати один одного брудом. А власне, все вирішуватиме відкритий ринок", – резюмував заступник міністра.

Нагадаємо, в Україні є спад виробництва металургійної продукції в тому числі через гострий дефіцит металобрухту. При цьому обсяги експорту брухту з України в 2015 році досягли рекордного показника у 1,2 мільйони тонн.