Про це заявили в Інтернет-асоціації України у коментарі сайту "24".

Член правління асоціації Максим Тул'єв пояснив, що в Україні дуже дешевий доступ до Інтернету, тому, якщо держава забов'яже провайдерів встановити обладнання для обмеження доступу до певних сайтів, то провайдери будуть змушені збільшити вартість надання послуг.

Це не найстрашніше, що може відбутися, бо український інтернет є одним з найдешевших у світі,
– додав Тул'єв.

У той же час зменшиться швидкість у мережі, бо інформація фільтруватиметься через маршрутизатори та системи аналізу трафіку, а вони гальмуватимуть пропускну спроможність.

Наскільки впаде швидкість, залежатиме від системи, яка буде впроваджена.

Є російський приклад, якщо сайт розташований поряд з ip-адресою заблокованого, то він відкривається настільки повільно, що його краще не відкривати взагалі. Тобто блокування зачепить і сусідні сайти,
– заявив Тул'єв.

Нагадаємо, в Україні заборонили соцмережі "Вконтакте" та "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки. Указ про введення в дію відповідного рішення РНБО Порошенко підписав 16 травня. І вже 17 травня, після публікації в "Урядовому кур'єрі" рішення набрало чинності.

Загалом санкції запроваджено щодо 1228 фізичних осіб та 468 – юридичних. Серед них російські авіаційні компанії та банки, підприємства, які працюють в окупованому Криму.