"Оформлення стосунків із Митним союзом буде коштувати майбутнього не нам, а нашим дітям та онукам", - розповів Сергій Дяченко в ефірі телеканалу ТВі, повідомляє Gazeta.ua.

Експерт вважає, що Митний союз - це інтеграційна структура такої глибини, "що туди карбованець вхід, а десять - вихід". Він додав, що в МС становище України тільки ускладниться.

"Перебування протягом п'яти років у такій структурі вкрай ускладнить вихід звідти, навіть якщо хтось захоче повернутись до європейського майбутнього", - прогнозує Дяченко.

"Україна вже зараз із багатьох критеріїв, не тільки економічних показників, не відповідає критеріям членства в ЄС. Але це - наше майбутнє. Треба триматися", - наголосив він.

До слова, голова Комітету економістів України Андрій Новак прогнозує, що вступ України у Митний союз спровокує законодавчий конфлікт. Він застеріг, що з міжнародними угодами, які вищі за національне законодавство, слід бути особливо обережними.

Нагадаємо, на думку народного депутата від Партії регіонів Анатолія Кінаха, торгівельний простір Митного союзу складає для України надзвичайно великий інтерес.