Таку заяву зробив голова Єврогрупи Жан-Клод Юнкер за підсумками засідання міністрів фінансів країн єврозони, що завершилось в Брюсселі, передає Reuters.

"В першу чергу, парламент Греції на засіданні в неділю, 12 лютого, повинен схвалити угоду про умови нової програми фінансової допомоги, яка була досягнута раніше грецькими партіями. По-друге, необхідні додаткові структурні скорочення витрат у розмірі 325 мільйонів євро в 2012 році, щоб вкластися в заданий показник дефіциту. Також ми хотіли б отримати запевнення лідерів грецької коаліції в твердому намірі реалізувати програму реформ", - пояснив Юнкер.

Крім того, Юнкер знову підтвердив, що основною метою грецьких реформ, які, за його словами, обов'язково повинні відповідати програмі фінансової допомоги Греції обсягом в 130 мільярдів євро є зниження держборгу країни до 120% ВВП до 2020 року.

За словами єврочиновника, якщо угода з приватним сектором буде досягнута і всі вимоги кредиторів враховані, Єврогрупа дасть зелене світло фінансовій допомозі Греції вже наступного тижня.

Нагадаємо, 9 лютого лідери трьох політичних партій Греції домовилися про умови нової програми фінансової допомоги з боку Євросоюзу і Міжнародного валютного фонду.