Як зазначив єврокомісар з економічної і монетарної політики Оллі Рен, усі технічні деталі надання антикризової допомоги будуть вирішені до кінця тижня.

“Друга програма має дуже сильний акцент на економічні реформи, які можуть принести таке необхідне для Греції зростання і появу нових робочих місць у країні. Тепер стало зрозуміло, що реалізація політичних заходів і, звичайно, успіх програми будуть залежати від чітких дій і політичної єдності у Греції”, - каже єврокомісар з економічних і монетарних питань та євро Оллі Рен.

Процес реструктуризації держборгу країни учасники Єврогрупи оцінили як доволі успішний. Як зазначив Міністр фінансів Греції Георгіос Ванізелос, рівень участі приватного сектору у програмі реструктуризації грецького держборгу сягнув 96%. Така масштабна участь інвесторів у процесі обміну старих облігацій на нові може дозволити скоротити державну заборгованість Афін до 2020 року до 117% ВВП, замість запланованих 120, підкреслив Юнкер. Поміж тим питання про конкретні розміри першого траншу допомоги і строки його надання поки залишаються відкритими.