Про це розповів надзвичайний і повноважний посол Єгипту Айман Ахмед Мокхтар Елгаммаль. Він зазначив, що це також буде темою міжурядової зустрічі технічного комітету.

До теми Китай скорочує імпорт товарів з США: як це впливає на відносини між могутніми державами

"Єгипет є членом низки зон вільної торгівлі в африканських і арабських країнах. Наприклад, ми запросили український уряд інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу (SCZone)", – сказав посол.

Елгаммаль розповів, що наразі від українських компаній не надходило пропозицій з інвестицій в SCZone.

Поте він зазначив, що різні організації в Україні, зокрема "Укрмашстрой" і компанії, які входять до неї, звернулися з проханням відкрити їхні представництва в Єгипті для спільного виробництва високотехнологічної продукції важкого машинобудування.

Відновлення Українсько-єгипетської ділової ради

Водночас згідно з інформацією посла, в порядку міжурядової двосторонньої зустрічі у червні 2021 року буде відновлення Українсько-єгипетської ділової ради (УЄДР). За словами посла, відповідна ділова рада складатиметься з представників єгипетського та українського бізнесу.

Читайте також Суецький канал та "прокляте" судно: чому цей шлях настільки важливий

"Діяльність ради також буде спрямована на промоцію ведення бізнесу і двосторонніх інвестицій, проведення різних секторальних профільних виставок в обох країнах", – сказав Елгаммаль.