Про це йдеться у повідомленні ЄБРР.

"У 2010 році ми надали 40 грантів, в 2011 році – 60, в 2012 – 73, в 2013 – 76, а цього року лише за дев'ять місяців – 65. І до кінця року ми плануємо надати грантову підтримку ще кільком десяткам компаній", – наводяться в повідомленні банку слова менеджера групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Катерини Рігг.

Вона зазначила, що найчастіше в цьому році малий і середній бізнес звертаються за грантами на часткову компенсацію консультаційних послуг у сфері стандартів управління якістю. За її словами, високий попит зберігається на консультації в таких сферах як інформаційно-комунікаційні технології, маркетинг, стратегія, організаційний та операційний розвиток, бухгалтерія та фінансовий облік, а також інженерні рішення.

Е. Рігг підкреслила, що за грантовою підтримкою стали частіше звертатися малі підприємства, які розташовані в невеликих населених пунктах, переважно у Львівській, Вінницькій, Одеській, Харківській областях. При чому, найбільш активні підприємства харчової галузі (28% грантових проектів), оптової та роздрібної торгівлі (18%), охорони здоров'я та електроніки (9%). У більшості компаній (77%) працює менше 50 чоловік.