Лідер на українському ринку автомобільних перевезень негабаритних і складних вантажів, розташований на заході країни біля кордону з ЄС, отримає 5-річний старший кредит на суму 2,6 млн євро. Цей кредит допоможе профінансувати інвестиційну програму компанії, що передбачає закупівлю до 42 обладнаних передовими системами GPS тягачів і 18 причепів.

Нові вантажівки зменшать операційні витрати компанії "Негабарит-Сервіс" принаймні на 30%, завдяки скороченню витрат пального і вартості технічного обслуговування. Вони відповідатимуть екологічним стандартам не нижче Євро-6, що допоможе скоротити викиди оксидів азоту (NOx) на 80% і оксиду вуглецю (CO) – на 22%.

Кредит буде супроводжуватися грантом у розмірі до 100 тис. євро за програмою ЄС EU4Business і стимулювальним грантом у розмірі 452 400 доларів за програмою ЄБРР FINTECC, реалізація якої почалася в Україні у лютому 2016 року, і метою якої є підтримка впровадження нових технологій у сфері пом’якшення кліматичних змін і адаптації до них.

Раніше ЄБРР допоміг ТОВ "Негабарит-Сервіс" у вдосконаленні систем внутрішнього та зовнішнього звітування в рамках програми консультацій для малих і середніх підприємств. Цей проект також підтримувався в рамках ініціативи EU4Business.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобов’язання щодо надання майже €12,1 млрд у рамках близько 400 проектів.