ЄБРР компенсує підприємцям від 50% вартості консалтингового проекту. Співпраця з Банком дозволяє виводити бізнес на новий рівень та розвивати підприємства у різних напрямках.

Підлаштовуємо можливості, які ми пропонуємо, під запит підприємства. Тобто в залежності від того, які у бізнеса є стратегічні плани, цілі або больові точки, які їм складно подолати самим. Формується пул робіт, які реалізуються в рамках проекту. Тому кожен проект є індивідуальним і несхожим на інший,
– сказав координатор проектів із МСБ харківського офісу ЄБРР Тимур Халілов.

В рамках постійної співпраці з МСБ і щоб розповісти про інструменти ініціативи ЄС – eu4business якомога більшій кількості підприємців, у Харкові відбулася презентація існуючих можливостей. Крім того, представники понад 80 компаній та консалтингових агентств з різних областей України мали змогу знайти партнерів для взаємовигідної співпраці.

"EU4Business" – це програма, яка надає бізнесу можливості для вирішення наочних питань та його розвитку", – пояснила координатор проектів із МСБ харківського офісу ЄБРР Тетяна Денисова.

Отримати грант можуть українські компанії, які існують на ринку не менше двох років і мають від 10 до 250 працівників. Наразі в ТОПі напрямків проектів, з якими звертаються до ЄБРР – маркетингові стратегії, ІТ-рішення, робота з CRM-системами та системи управління якістю. Зацікавленість в отриманні грантів зростає щороку, зазначають експерти Банку. Торік реалізували 20 проектів у Харківській області, а вже за перший місяць 2019 розпочали 5 нових.