Наказ адресовано міністру юстиції Олександру Лавриновичу, повідомила прес-служба Президента.

При цьому, термін дії - не обмежений.

Віктор Янукович доручив міністерству розробити законопроекти, які сприятимуть проведенню адміністративної реформи в Україні, а також заходів з обмеження втручання суб'єктів владних повноважень у діяльність підприємців, зокрема, шляхом впровадження правового механізму.

"Нововведення будуть передбачати, що припинення діяльності суб'єктів господарювання, зупинення виробництва, виготовлення та реалізація ними продукції, виконання робіт і надання послуг, а також прийняття інших заходів реагування, які обмежують ведення підприємницької діяльності, будуть здійснюватися виключно за рішенням суду", - йдеться в дорученні.

Нагадаємо, вчора глава ДПСУ Олександр Клименко заявив, що програма з детінізації стосується великого і середнього бізнесу.

"Нам все одно великий це бізнес, середній або малий, але на практиці це більше стосується великого і середнього бізнесу. З малим бізнесом ми взагалі йдемо на партнерські відносини, ми відмовляємося від перевірок, ми створюємо сприятливі умови для розвитку цього сектору", - зазначив Клименко.