Таку думку він висловив у програмі "Складні питання" на 24 каналу.

Важливо! Законопроєкт про продаж землі: що Раді запропонував уряд

Висоцький зазначив, що у питанні оренди та продажу уряд прогнозує реальні цифри.

Середня ціна за оренду землі зросте до 4000 гривень, хоча зараз офіційна ціна – 1700 гривень за гектар. А ціна на продаж зросте з 40 тисяч, як є зараз, до 60 тисяч гривень за один гектар,
– заявив заступник міністра розвитку економіки.

Ведуча Тетяна Острікова наголосила, що сьогодні в Україні говорять про ціну від 800 до 1500 тисячі доларів за гектар. "Ця ціна також зросте?", – запитала вона.

"Ми закладаємо, що ціна буде від 2000 до 2500 тисяч доларів протягом перших 5-ти років. А в перспективі буде ціна до 11 тисяч доларів за гектар, проте для цього потрібно ще інвестувати в інфраструктуру тощо", – відповів Висоцький.

Що відомо про ринок землі в Україні та що може змінитись? 25 вересня уряд вніс законопроєкт №2178 про обіг земель сільськогосподарського призначення до Верховної Ради. Він передбачає скасування з 1 жовтня 2020 року заборони на відчуження земель сільгосппризначення всіх форм власності. Тому в уряді планують відкрити ринок землі з 1 жовтня 2020 року.

Водночас купити державну і комунальну землю можна буде на публічних прозорих торгах. Ті, хто орендують ділянку, матимуть змогу викупити землю першими.


Що думають українці про продаж землі / інфографіка 24 каналу

Дивіться повне відео програми "Складні питання" за 30 жовтня 2019: