Якщо НКРЄ така незалежна, то чому зробила це лише після звернення Президента? І коли газорозподільчі мережі повернуться державі? Ці питання найбільше цікавили депутатів.

Заступитись за Вовка вирішили у БПП. Кажуть, що він виконавець, але не президентських наказів, а депутатських законів. Зокрема, і щодо запровадження абонплати.

"Два роки тому весь парламент голосували за ринок природного газу, який передбачає розділення ціни на газ – абонплата і плата за саме споживання", – заявив народний депутат, фракція "БПП" Олексій Гончаренко.

Попри шквальну критику депутатів, Вовк збирається звільнятись лише за 18 місяців. Саме на стільки розрахована планова ротація, яку затвердив Президент.

І останнім НКРЄ згідно документу має покинути – має саме він. А зараз, мовляв у нього багато планів щодо ринку енергетики. Тому достроково – не піде.

Читайте також: Абонплата за газ: як уряд "розвів" народ

До слова, сьогодні, 10 квітня, в Україні скасували рішення про абонплату на газ.

До цього 28 березня НКРЕКУ прийняла рішення про нові тарифи за розподіл природного газу для населення і промислових споживачів. Ними встановлювалась абонплата за газ.