Таку думку висловив директор групи "Рейтинг" Олексій Антипович в інтерв’ю "РБК-Україна". Він вважає, що владі потрібно буде більше уваги приділити незахищеним верствам населення.

Дізнайтеся більше Не думаю, що в Україні буде спалах недовіри до мене чи влади загалом, – Зеленський

За словами Антиповича, якщо влада приділятиме більше уваги тим, хто втратив роботу і заробітки, а також бізнесу, який закриється за час карантину, то зможе отримати певні бонуси.

Якщо вся державна машина працюватиме злагоджено та ефективно, то жодних електоральних втрат, Зеленський та "Слуга народу" не понесуть,
– додав він.

Експерт вважає, що влада може отримати навіть ще більшу підтримку, оскільки люди зараз шукають підтримки і захисту. "Напевно, система балансів буде працювати: економічно втратили, але психологічно захистилися. І на цих балансах буде триматися рейтинг влади", – наголосив Олексій Антипович.

На думку експерта, зараз владі немає альтернативи, бо прихильник "Слуги народу" вже "не перебіжить в партію ЄС, ОПЗЖ, "Батьківщину"".

У Мінекономіки прогнозують, що за підсумками 2020 року валовий внутрішній продукт України може впасти на 4,2%, інфляція зрости до 7%, а безробіття – до 9,4%. Більше прогнозів – за посиланням.

Що відомо про рейтинг Володимира Зеленського та "Слуги народу": останні опитування

  • Якби президентські вибори в України проходили зараз, то Володимир Зеленський отримав би на 14 – 15% голосів більше, аніж у першому турі у 2019 році.
  • Лідером електоральних симпатій на виборах до Верховної Ради досі є партія "Слуга народу". Її готові підтримати 38,1% опитаних українців, які мають намір голосувати та визначилися з вибором.

зеленський рейтинг ставлення
Як змінювалося ставлення українців до Зеленського / Інфографіка 24 каналу