Про це Володимир Зеленський заявив під час свого виступу у Верховній Раді 1 грудня. Президент запевнив, що попри глобальну пандемію та економічну кризу, в Україні вдалось стабілізувати економічну ситуацію.

До теми Зеленський виступає з трибуни Верховної Ради: про що говорить президент

Президент анонсував запуск "Української мрії"

Зеленський наголосив, що у 2021 році розмір економіки України вперше досягне рекордного рівня за період незалежності. Він перевищить 190 мільярдів доларів, що більше, ніж у докризових 2008 та 2013 роках.

Незабаром ми запустимо програму "Українська мрія", за якою кожен громадянин, який чесно сплачує податки, зможе отримати кредит за ставкою 5% у гривні для придбання власної нерухомості в новому житлі, електромобіля та здобуття освіти або зміни професії.

Володимир Зеленський

Президент України

Як пояснив гарант, починаючи з 2013 року, Україна вперше знизить державний борг до рівня нижче 50% ВВП. "При тому, що в останні роки у більшості країн він стрімко зростав і в середньому в світі перевищує 90%", – підкреслив Зеленський.

Володимир Зеленський прокоментував економічне становище України: дивіться відео

Кредитування в Україні: головне з промови Зеленського

  • За словами глави держави, ставка кредитів в Україні вперше за всю історію незалежності для малого та середнього бізнесу опустилась нижче 10%.
  • Зеленський пояснив, що наразі ставка кредиту у середньому становить 9,7%. З
  • Крім того, як підкреслив президент, завдяки програмі "Доступні кредити 5 – 7 – 9" український малий та середній бізнес отримав понад 70 мільярдів гривень та створив тисячі нових робочих місць.