Початок бізнесу

Коли я почав займатися підприємництвом, відкрили фірму, я мріяв щось створити таке серйозне, яке може бути корисне всім. І якщо говорити про фірму, то коли ми робили бізнес, то думали зробити фірму, яка буде найкраща в нашому місті, далі в області.

Потім думали, і коли цього досягнули, бути найкращим в Україні. І так це впродовж по сьогоднішній день. Тільки в Україні у нас працює більше 2000 людей.

Що продає компанія

Це комплексне рішення для рітейла. Якщо простими словами: це все, що ви зустрічаєте в супермаркетах, чи гіпермаркетах, чи в невеличких магазинах біля дому.

Це те, що допомагає продавати товар товаровиробників. Це полички, касові бокси, холодильники та різні диспансери, які зроблять зручну покупку і в вигідному світлі показують товар.

Експорт товарів

Коли ми досягнули успіху в Україні, ми зрозуміли, що нам цього мало, ми пішли на інші ринки. Далі йдемо сьогодні не тільки ми успішні в країнах СНД. Ми вагоме місце займаємо в Європі, і на близькому Сході, і в Північній Африці.

У нас на підприємстві, наприклад, один з найкращих технопарків в Європі, де ми використовуємо західні технології.

Цінності

Ми запрошуємо людей до нас тільки тоді, коли це необхідно. Просто так ми не створюємо вакансій. Але якщо ми вже організовуємо конкурс, то це дійсно є можливість серед претендентів вибрати найкращих.

Основне є те, що нам вдалося створити певне середовище в компанії де наші працівники можуть реалізувати свої таланти.

На першому місці у компанії — стосунки з клієнтом, на другому — бренд, на третьому — ціна. Бути лідером означає постійно інвестувати у розвиток персоналу та технології.

Менеджери, які шукають причини своїх невдач, роблять помилку. Шукати треба нові рішення.

Україна дає можливості

В Україні є всі можливості для створення класного продукту та реалізації проривних ідей.

Це пов’язано з тим, що основний колектив він Луцьку — це наш основний капітал.

Я вірю, щоб досягати успіху і створювати класний продукт, проривні ідеї та інновації — не потрібно бути в США чи в Японії. Можна робити будь-де, головне в це вірити і робити.