"Зараз ситуація гірша, ніж у 2008 році. Тому що немає грошей і немає довіри. Тоді була довіра, й гроші можна було дістати. Кошти завжди знайти можна, але під нереальні відсотки або політичні зобов'язання", – сказав він в ефірі ТВі.

Експерт переконаний, що у такому разі питання реформ – другорядне, адже є інші речі, від яких залежить існування нинішньої влади. Він додає, що владі доведеться піти на відчайдушні кроки заради наповнення казни, – пише Gazeta.ua.

"Я думаю, що влада вдаватиметься до неординарних кроків, щоб дістати гроші. Наприклад, Сталін примушував кожного громадянина позику купувати. Тобто їм доведеться шукати якісь конкретні неординарні рішення, а якщо не вдасться – поступитися владою", – підсумував експерт.

Нагадаємо, Кабмін підготував радикальні заходи з наповнення бюджету-2013. Серед основних ініціатив – зниження ставок нарахувань на Фонд оплати праці, ревізія податкових пільг, підвищення ставок ввізних мит і акцизів, впровадження системи загального декларування доходів фізосіб, – пише видання “Дзеркало тижня”.