У пресслужбі "Нафтогазу" повідомили, що Фаворов перебуває на самоізоляції до 27 березня, а результати тесту на коронавірус будуть готові 23-24 березня.

Читайте також: У Шахова підтвердили коронавірус: з ким контактував нардеп

Сам топменеджер зазначив, що тиждень тому мав симптоми коронавірусної хвороби: кашель та дещо підвищену температуру (37,5 градусів) і, відповідно до внутрішніх інструкцій "Нафтогазу", наразі перебуває на домашньому карантині.

Чутки про мою смерть дещо перебільшені. Відчуваю себе відмінно. Температура 36.6. Кашлю немає. Тільки нудно. Не хвилюйтесь. Планую просидіти так ще тиждень, поки деякі питання не будуть зняті,
– зазначив Фаворов.

Водночас батько високопосадовця в ефірі російської радіостанції Ехо Москви заявив, що Андрій Фаворов пройшов тест на коронавірус ще 16 березня – він позитивний.

За його словами, захворіла також дружина топменеджера "Нафтогазу" – засновниця компанії Magonova & Partners Анастасія Магонова.

Він також зазначив, що невідомо, коли і де саме заразився високопосадовець.

Ми не можемо точно сказати, в якому з двох літаків, в якому аеропорту чи де відбулося зараження, але якщо він прилетів в середу до Києва, то в суботу він відчув нездужання, відчув, що у нього піднялася температура, поміряв, було близько 38-ми, і почався ось цей дуже характерний сухий гавкаючий кашель,
– розповів Михайло Фаворов, батько високопосадовця.

На наступний день симптоми з'явилися й в дружини Фаворова. Втім, наразі сімейство почуває себе добре.

Можна вважати, що сьогодні вони вже перший день без температури, без кашлю. Поступово одужують,
– сказав батько топменеджера "Нафтогазу".

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.