Для цих країн українське підприємство буде виробляти понад 10 асортиментних позицій, пише "Інтерфакс". Харківська тютюнова фабрика виробляє понад 150 асортиментних позицій готової продукції, які, окрім України і 2 нових ринків, також постачаються до Вірменії, Грузії, Молдови та Японії.

За його словами, харківська фабрика також виготовляє на експорт різаний тютюн для Єгипту та фільтри для інших виробничих центрів компанії у регіонах ЕЕМА і ЄС.

Сьогодні тютюнова фабрика "Філіп Морріс Україна" у Харкові є повноцінним експортним виробничим хабом компанії для ринків регіону ЕЕМА (країни Східної Європи, Середньої Азії та Африки - ІФ). Понад 40% вироблених на фабриці сигарет постачають на зарубіжні ринки,
процитовано в повідомленні слова заступника генерального директора Ігоря Крошка.

Як повідомлялося, Philip Morris International Inc. у 2016 році збільшила відвантаження сигарет до України на 14,7% порівняно 2015 роком – до 22,014 мільярда штук. Philip Morris International – один з найбільших світових виробників тютюнових виробів. Випускає сигарети більш ніж на 50 фабриках і продає їх до 180 країн.

Читайте також: Електронні сигарети сприяють старінню судин, – висновки вчених

В Україні компанія працює понад 20 років. Виробляє продукцію на фабриці в Харківській області. "Філіп Морріс Україна" реалізує на вітчизняному ринку такі марки сигарет, як Chesterfield, BondStreet, Marlboro, L&M, Parliament і PhilipMorris.

З 2016 року Україна стала 7 ринком світу, де компанія реалізує інноваційну систему нагрівання тютюну IQOS-продукт, який, за інформацією компанії, потенційно здатний знизити ризик для здоров'я курця порівняно з рівнем ризику в разі продовження паління традиційних цигарок.