Наразі задекларували приблизно 33 мільйонів гривень. Про це в ефірі 24 каналу повідомив голова фінансового комітету парламенту Данило Гетманцев.

До теми Податкова амністія: скільки вже задекларували та сплатили до бюджету українці

За його словами, держава вже отримала приблизно 1,6 мільйона на рахунок. Це не та сума, на яку розраховували, але очікують ще більше грошей.

Безперечно це абсолютно різні люди: від заробітчан до досить заможних людей (скористались амністією – 24 канал),
– відзначив Гетманцев.

Він зауважив, що амністія тільки розпочалася, люди ще придивляються, з'ясовують для себе процедуру, її переваги. Водночас ажіотаж – досить великий. Є десятки тисяч дзвінків на гарячу лінію Державної податкової служби.

Гетманцев: Запровадили вперше і востаннє

Інших податкових амністій більше не проводитимуть. "Її запровадили вперше і востаннє. В період перед початком дії антиофшорного закону, непрямих методів податкового контролю, це – останній шанс для людей вийти в "білу", – сказав Гетманцев.

Податкова амністія – дівчина тендітна і багато від чого залежить. Для трьох тижнів – це не мало, і не багато. Черг немає, але ми бачимо той ажіотаж, який є на гарячій лінії Податкової служби і розраховуємо на те, що цей процес нарощуватиме темпи.

Данило Гетманцев

Голова фінансового комітету парламенту

Орієнтувалися на Аргентину і Індонезію

Україна зокрема орієнтувалась на:

  • Аргентину – 117 мільярдів доларів, які вивели з тіні;
  • Індонезію – понад 350 мільярдів вивели з тіні.

"Безперечно наші економіки є меншими за ці країни. Якщо перерахувати Аргентину на Україну, на ВВП на особу і на саме населення, то це буде приблизно 30 – 40 мільярдів. Ми не розраховуємо на такі гроші", – відзначив Гетманцев.

Гетманцев розповів про податкову амністію: дивіться відео