До розширеного переліку об'єктів програми "Велике будівництво" мають увійти театри, музейні комплекси тощо. Про це мовиться на офіційному сайті глави держави.

Читайте також Зеленський відкликав з Ради проєкти про місцеві вибори та зарплати чиновників

Щоб скласти перелік усіх об'єктів та план реалізації програми "Велике будівництво", як вважає Зеленський, уряду має вистачити часу до 1 вересня.

Координаційну раду з реалізації програми "Велике будівництво", нагадаємо, очолює заступник глави ОП Кирило Тимошенко. За його словами, робота триває за графіком, зокрема – будівництво та ремонт доріг державного значення.

Утім, є певні проблеми щодо місцевих доріг: станом на 1 липня ОДА отримали понад 10 мільярдів гривень, однак використали лише 5,5 мільярда.

Дороги
Які дороги планували зробити у 2020 / Інфографіка 24 каналу

Міністр розвитку громад та територій звітував, що у межах програми "Велике будівництво" приблизно 600 об'єктів капітально реконструюють або будують з нуля. Готовність об'єктів оцінили у 52%.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль окремо наголосив, що саме завдяки програмі "Велике будівництво", будівництву доріг та іншим заходам за два місяці забезпечили роботою 174 тисячі людей.

Цікаво знати Зеленський за час президентства записав майже сотню відеозвернень: яка тема лідирує

Що таке "Велике будівництво"?

Це спільний проєкт президента й уряду, анонсований восени 2019 та розпочатий у березні 2020. Його мета – побудувати необхідні українцям об'єкти інфраструктури по всій країні. Фінансує програму бюджет державний, місцеві бюджети та Держфонд регіонального розвитку.