Відповідно до інформації джерела, документ передбачає безліч радикальних заходів. Раніше багато з них відкладали через передвиборчу кон’юнктуру.

Серед головних запропонованих ініціатив - зниження ставок нарахувань на фонд оплати праці, підняття ставок ввізних мит та акцизів, імплементація вже чинного закону про оподаткування ринку цінних паперів і прийняття законопроекту з трансфертного ціноутворення, впровадження системи загального декларування доходів фізосіб і тощо.

У виданні зазначили, що найбільш довгоочікуваною і, водночас, ризикованою ініціативою є зниження навантаження на фонд оплати праці.

"Мова йде як мінімум про спрощення адміністрування єдиного соціального внеску (спрощення декларації, переведення її в електронний формат). Як максимум - про значне зниження ставки ЄСВ", - повідомляє "Дзеркало тижня".

Ще одна вагома ініціатива - ревізія існуючих пільг по сплаті податків та підготовка відповідних пропозицій щодо перегляду пільг по сплаті ПДВ та податку на прибуток.

Суттєвим для наповнення бюджету нововведенням стане і підняття ставок ввізних мит до рівня, визначеного в протоколі про вступ України до СОТ і підвищення в два рази повних ставок митного тарифу на всі групи товарів. За рахунок цього передбачається поповнити скарбницю на 2-2,5 млрд гривень щорічно.

До слова, відповідно до повідомлення на сайті "Укрзалізниці", у 2012 році доходи компанії зменшились на 0,9 мільярда гривень у порівнянні з 2011 роком.