Про це заявив перший заступник гендиректора "Укрзалізниці" Сергій Болоболін, повідомляє прес-служба державної компанії.

"Одна із цілей реформи, одне із завдань, яке має бути реалізоване в процесі перетворення галузі - питання соціальної захищеності залізничників. Чорним по білому прописано у державній програмі реформування і в проекті закону "Про створення акціонерного товариства" щодо недопущення погіршення соцгарантій для наших працівників і пенсіонерів", - заявив Болоболін.

При цьому залізничники планують зберегти і вдосконалити в процесі реформ такі соціальні досягнення, як колективно-договірне регулювання оплати праці та корпоративні об'єкти соцсфери: медичні та навчальні заклади, об'єкти охорони праці та формування кадрового потенціалу галузі.

"Ми дуже тісно працюємо в цьому плані з галузевою профспілкою. На сьогодні ми знаходимо взаєморозуміння, і я вважаю, що принципи, які закладені в програмі реформування і в законі, будуть реалізовані. Ми гарантуємо людям безпеку і роботу", - запевнив Болоболін.

Як відомо, законопроекти про реформування "Укрзалізниці" були прийняті Верховною радою у першому читанні наприкінці 2011 року. 23 лютого очікується їх розгляд у другому читанні.