Про додаткові можливості для грошових переказів повідомили у фейсбуці Нацбанку.

Читайте також: Споживчі кредити в Україні: прихованих платежів більше не буде

До кінця 2020 року регулятори планують затвердити порядок використання QR-коду для переказу грошей. А до кінця 2024 року – впровадити нові моделі дистанційної ідентифікації та верифікації клієнта,
– йдеться в повідомленні.

Такі зміни передбачає Стратегія розвитку фінансового сектору до 2025 року. Її впровадження сприятиме появі нових фінансових онлайн-послуг. А здійснення фінансових послуг загалом стане зручнішим для українців.

Які зміни ще планують впровадити:

  • забезпечити прозорість та зрозумілість реклами фінансових послуг – до закінчення 2020 року;
  • зобов’язати фінансові установи (не лише банки) розкривати повну інформацію про умови та вартість кредитів, страхових послуг – до кінця 2021 року;
  • створити систему гарантування вкладів членів кредитних спілок та гарантування виплат за договорами накопичувального страхування життя – до завершення 2022 року.

Що таке QR-код? Матричний код, який легко розпізнається сканувальним обладнанням. Це дає можливість використовувати його в торгівлі, на виробництві, в логістиці.

Зверніть увагу! НБУ затвердив Стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 року. Вона передбачає проведення реформ в усіх сегментах фінансового сектору. Детально читайте тут.