Понад триста представників фінансового ринку, міжнародні та українські експерти, інвестори, представники влади обговорять перспективи розвитку вітчизняної і світової економіки, хід реформ в Україні, створення умов для зростання інвестицій.

Український фінансовий форум традиційно організовує інвестиційна група ICU. Цього року його партнерами виступили Київська школа економіки (KSE), Bloomberg, USAID та АУФТ.

"Сьогодні у представників інвестиційної спільноти є привід для обережного оптимізму – досягнута фінансова і макро стабілізація, економіка демонструє незначне зростання, після довгої перерви Україна успішно вийшла на ринок зовнішніх запозичень. Одна з головних цілей Ukrainian Financial Forum – використання сукупного інтелекту провідних українських та світових експертів для вироблення пріоритетів реформування економіки в цілому і фінансового сектора зокрема, без оглядки на популізм і політику. Ми можемо і повинні допомогти прискорити відновлення економіки і забезпечити довгострокове стійке зростання", – зазначив організатор Українського фінансового форуму, керуючий партнер групи ICU Макар Пасенюк.

Цього року ключовими спікерами Ukrainian Financial Forum стануть три економісти зі світовим ім'ям, які вперше виступлять на одному дискусійному майданчику. Учасники форуму матимуть можливість обмінятися думками з заступником директора аналітичного департаменту МВФ Джонатаном Девідом Гострі; професором економіки, директором Центру Бендгайма з фінансового аналізу Прінстонського університету Маркусом Брюннермаером і екс-міністром фінансів Греції Янісом Варуфакіс. У роботі форуму також візьмуть участь директор Світового банку по Україні, Білорусі і Молдові Сату Кахконен, керуючий директор ЄБРР по Східній Європі і Кавказу Франсіз Маліж, глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман, секретар Національної Ради Реформ Дмитро Шимків, міністр фінансів України Олександр Данилюк, глава Антимонопольного Комітету Юрій Терентьєв, в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, провідні вітчизняні та зарубіжні фінансисти та інвестори.

В рамках дводенної програми відбудеться 20 панельних дискусій:

· Світові фінанси і їх роль у розвитку світової економіки: ЄС після Brexit, США і Китай. Наскільки стійке глобальне відновлення;

· Просування реформ в Україні – швидкість, успіхи і провали;

· Україна та її місце в світовій економіці – точки генерації проривного зростання;

· Товарні біржові торги: реалії сьогодення та майбутнє;

· Україна, макроекономічна і фінансова ситуація, аналіз досягнень і перспектив;

· Проблемні активи і непрацюючі кредити – управління, продаж;

· Пенсійна реформа як один з головних драйверів зростання фінансового ринку України;

· Валютна лібералізація, регулювання фінансових ринків, BEPS;

· Корпоративне управління та комплекс фінансового сектору;

· Інфраструктура ринків капіталів, фінансові інструменти;

· Ринок крипто-валют і крипто-цінних паперів: можливості та загрози.

Програма Ukrainian Financial Forum 2017

Онлайн-трансляція першого дня UFF 21 вересня:

Зал №1 (переважно спеціалізуються).

Зал №2 (паралельні панелі з 14:30).

Онлайн другого дня UFF 22 вересня:

Зал №1 (переважно спеціалізуються).

Зал №2 (паралельні панелі).

Довідка

ICU є незалежною інвестиційно-консалтинговою групою, що спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.
Заснована в 2006 році досвідченими фахівцями в області інвестицій з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. На даний момент під управлінням ICU знаходяться активи понад 400 млн доларів. З 2010 року прибутковість флагмана групи – CIS Opportunities Fund, склала більше 16% в рік, що істотно перевищило річний показник індексу HFRI EmergingMarketsRussia / EasternEuropeIndex, який склав менше 1% за аналогічний період.