Зеркаль зазначила, що для неї незрозумілим залишається епізод щодо візиту держсекретаря Ентоні Блінкена в Україну. Адже після розмови з Блінкеном президент Володимир Зеленський зазначив, що позиція Вашингтона та Києва збігається.

До теми Гра не завершилась, – Кулеба про рішення США щодо "Північного потоку-2"

Позиція США щодо "Північного потоку-2" – зрозуміла

У мене питання, в чому ж у нас збіг? У тому, що не треба застосовувати санкції, чи в тому, що "Північний потік-2" для нас є загрозою і, перш за все, – загрозою для безпеки існування України?
– пояснила Зеркаль.

З 1 червня ЄС мав переглядати ставки на імпорт з США

Ексрадниця очільника НАК "Нафтогаз України" вважає, що позиція США щодо "Північного потоку-2" – доречна і дуже вчасна. Адже з 1 червня Євросоюз мав переглядати тарифні ставки на імпорт зі США. Ще під час каденції Дональда Трампа, між Вашингтоном та Брюсселем була холодна тарифна війна, у якій саме питання трубопроводу було однією зі ставок.

З 1 червня ці митні ставки мали подвоїтися. Зараз усе поставлено на паузу, так само як поставлено на паузу питання запровадження санкцій до консорціуму Nord stream-2 AG,
– додала Зеркаль.

Читайте також Байден пояснив відмову від санкцій щодо "Північного потоку-2"

Що відомо про скасування санкцій США щодо "Північного потоку-2"?


Вашингтон призупинив санкції проти оператора Nord Stream 2 AG. Верховна Рада проголосувала за проєкт постанови звернення до Конгресу США. Українські парламентарі закликали ввести каральні обмеження проти учасників проєкту. 22 травня США включили в список санкцій низку російських суден та компанії, які пов'язані з "Північним потоком-2".