Про це свідчить розклад засідань парламенту на 18-21 вересня.

Зазначимо, що у розкладі Верховної Ради на четвер, 20 вересня, стоїть розгляд питання про звільнення з посади членів Центральної виборчої комісії та про призначення на посади нових членів комісії. Планується також винести питання призначення суддів Конституційного суду.

Читайте також: Боротьба з контрабандою принесла бюджету України кругленьку суму

Як заявив прем’єр Володимир Гройсман під час позачергового засідання уряду, плановий показник зростання внутрішнього валового продукту України на 2019 рік склав 3%. Прем'єр допускає, що в майбутньому прогноз може покращитися.

Гройсман також сповістив, що в проекті державного бюджету на 2019 рік закладено інфляцію на рівні 7,4%.

"На 2019 рік інфляція складатиме 7,4%, а ціни, якщо і будуть зростати, але не такими темпами, як раніше", – заявив глава уряду.

Що таке ВВП? Валовий внутрішній продукт – головний індикатор економічного розвитку і найповніший показник сумарного обсягу виробництва товарів та послуг за певний період. Це один із найважливіших показників розвитку економіки.

Що таке інфляція? Надмірне, проти потреб товарообігу, збільшення кількості паперових грошей з наступним їх швидким знеціненням. Проявляється зростанням загального рівня цін та зниженням купівельної спроможності грошей.