Якщо думаєте, що в період карантину держкомпанії не перевіряють, вас чекає глибоке розчарування. Про це у своєму фейсбуці розповів директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Цікаво Як змінюватимуться пенсії у 2021 році: пояснення глави Мінсоцполітики

Держава в особі Пенсійного фонду України "подякував" листоношам за те, що незважаючи на COVID-19, 3,6 мільйона пенсіонерів отримують пенсію навіть у найвіддаленіших селах, де банки закрили понад 600 відділень,
– наголосив Смілянський.

Він розповів, що штраф на "Укрпошту" наклали за те, що компанія в Тернопільській області виплатила пенсії на один день швидше в серпні. Причиною ж стали перенесені вихідні на День Незалежності.

Крім того, директор "Укрпошти" поскаржився, що в таких умовах тарифи на доставку пенсій залишилися на рівні 2019 року, а мінімальна зарплата зросла на 37%.

"Звичайно, штраф ми оскаржимо у суді, а рішення по тарифу чекаємо від Кабінету Міністрів. Проте зберігаємо оптимізм, бо скоро Новий Рік, а в казках добро завжди перемагає зло", – заявив Ігор Смілянський.

Чому це важливо:

  • "Укрпошта" ще з 2018 року хотіла відмовитися від доставлення пенсій. Усе через низькі тарифи, а для доставлення пошти у віддалені села потрібно наймати окремих працівників.
  • Втім, проти цієї ідеї виступали українські пенсіонери. У маленьких українських селах банкоматів чи банків немає, тож взяти гроші їм не було б де.
  • У цій ситуації державна компанія ще й отримує штрафи через, здавалося б, такі незначні причини. Адже пенсії все ж доставили на 1 день швидше, а не затримали їх.