Про це заявив в. о. генерального директора "Укрпошти" Ігор Смілянський на прес-конференції в Європейській Бізнес Асоціації, повідомляє УНІАН.

"Ми хочемо розвивати фінансові послуги. Варіант А – щоб прописали закон. Якщо цього не відбудеться, у нас є варіант Б – купити банк. Нам можуть не дозволити це зробити, тоді є варіант В - стратегічне партнерство з банком, що, по суті, те саме, що варіант Б. Але заборонити нам це зробити не можуть", – зазначив Ігор Смілянський.

Читайте також: Індекс "Олів’є": на скільки за рік подорожчала страва

За словами Смілянського, зараз "Укрпошта" вже веде переговори з деякими невеликими банками з метою стратегічного партнерства.

Варто зазначити, що "Укрпошта" в січні-вересні 2017 року одержала 415,5 мільйонів гривень чистого збитку проти 15,2 мільйонів гривень прибутку за аналогічний період 2016 року.

Публічне акціонерне товариство "Укрпошта" входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв'язку. Підприємство надає понад 50 видів послуг через більш як 11 тисяч відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тисяч співробітників.