Такі дані за версією видання "Фокус".

Редакція обирала найкращих роботодавців підприємств 10 галузей економіки, що формують ВВП нашої країни. Відзначались підприємства, у яких збалансований рівень зарплати і можливості кар'єрного росту.

Так, "Укрлендфармінг" відзначений серед трьох підприємств агросектору найкращих роботодавців, як компанія, що надає хороші можливості для кар’єри молодим спеціалістам, оскільки в агрохолдингу передбачена програма стажування студентів четвертих та п'ятих курсів. Після її успішного проходження молодих фахівців працевлаштовують га підприємствах агрохолдингу.

Як найкращі роботодавці в інших галузях в рейтингу відзначені такі компанії як "Райффайзен Банк Аваль", "Нафтогаз України", Coca-Cola, ДТЕК, METRO Cash & Carry та інші.

Група компаній "Укрлендфармінг" це вертикально інтегрований агрохолдинг, що володіє земельним банком площею 570 тис. га. Компанія експортує продукцію в 40 країн. "Укрлендфармінг" (Ukrlandfarming) управляє більш ніж 300 підприємствами в 600 населених пунктах країни і є одним з найбільших платників податків в Україні. На підприємствах групи компаній працюють понад 5 тис. осіб.