Про це у Facebook написав в.о. голови "Укрзалізниці" Максим Бланк.

“Вугілля поїхало”, - повідомив він.

За словами посадовця, подальші можливі обсяги перевезення вугілля в першу чергу будуть залежати від можливості вирішувати конкретні завдання.

Це і екстрене відновлення зруйнованої інфраструктури, це розмінування окремих ділянок, це узгоджені "вогневі" коридори, це координація диспетчеризації руху з захопленою Донецькою залізницею, це особливі митні процедури, це, зрештою, пріоритетність тих чи інших транспортних перекидань. Іншими словами - це координація на рівні Міненерго, МВС, Міноборони, Фіскальної служби і так далі,
- наголосив Бланк.

Він також повідомив, що в“Укрзалізниці” “у штабний режим роботи переведено служби інфраструктури та руху”.

Читайте також: Російське вугілля вже прямує на ТЕС, — Міненерго

“Штаб очолює один з найбільш авторитетних фахівців УЗ - директор з інфраструктури, Володимир Григорович Тягульський”, - підкреслив Бланк.

Нагадаємо, раніше голова Луганської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що на складах об’єднань “Луганськвугілля” та “Первомайськвугілля” на підконтрольній Україні території є 122 тисячі тонн вугілля. За його словами, "воно лежить мертвим вантажем, оскільки Донецька залізниця не має вагонів для відвантаження вугілля на теплоелектростанції".