Співробітники МРЕВ пропонують звертатися до Головного управління ДАІ в Києві, яке не видає номерні знаки.

"Там була затримка на заводі, зрозумійте, ми ж їх не робимо. Не встигають виробляти номери на всю Україну, у нас тільки один завод. Уже зустрічають машину з номерами, можу вас запевнити, сьогодні транзитні номери можуть отримати всі МРЕВ", - ще наприкінці минулого тижня заявляв співробітник Головного управління ДАІ в Києві.

Після вихідних ситуація не змінилась. У Казенному Науково-Виробничому Об'єднанні "Форт" МВС України, яке займається виробництвом номерних знаків, запевняють, зробили позапланові відвантаження, тому проблема має бути закрита.

"За контрактом, з моменту подачі заявки, на виконання йде 7 днів. У нас як виробників особливих проблем з виготовленням ніколи немає. Якщо вчасно заявки надаються, ми їх вчасно виконуємо. Якщо в ланцюжку замовлення пройшов збій, спочатку салони надають замовлення в МРЕВ, а останні - в міністерство, потім від них тільки приходить до нас, тому виходить резонанс, тому що номерів немає, а ми замовлення ще не отримали", - пояснив комерційний директор НВО Іван Слободянюк.

Нагадаємо, нещодавно Президент Віктор Янукович видав указ, за яким уряду було доручено до квітня 2012 року забезпечити скасування окремої процедури зняття з обліку транспортних засобів з процедурою отримання транзитних номерів. Це має скоротити процедуру перереєстрації автомобіля до однієї години. Проте наразі виникла колізія, коли на практиці купити або продати автомобіль стало неможливо, адже транзитні номери ще не скасували, але вони вже почали зникати.