Одне з завдань уряду – довести Європейському Союзу, що українська металургійна продукція, яка поставляється на цей ринок, не є загрозою для ЄС. Про це заявила заступник міністра економіки Наталія Микольська в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи питання про антидемпінговому розслідуванні щодо української металопродукції з боку ЄС.

"Завдання уряду зараз – показати Єврокомісії дві важливі речі – що український експорт в ЄС не є загрозою їх національного виробника. Навпаки, незважаючи на угоду про Асоціацію, наші виробники є частиною так званих цих ланцюжків доданої вартості. Тобто наш фактично металопрокат, який виготовляється, він використовується європейськими компаніями для того, щоб далі робити готову продукцію й експортувати, в тому числі на ринки третіх країн", – заявила Микольська.

Також, за словами Микольської, українські виробники ведуть себе на ринку ЄС чесно, демпінгу з їх боку немає.

"Друга важлива річ – ми говоримо про те, що ми не демпінгуємо, що наші українські компанії ведуть чесну практику на ринку ЄС. І важливо те, що все ж, якщо ми хочемо будувати знову таки важливу вільну торгівлю з ЄС, то ми повинні себе вести як добропорядний партнер", – заявила заступник міністра.

Як повідомлялося раніше, ЄС веде антидемпінгове розслідування відносно української металургійної продукції – гарячекатаного рулону товстого листа.