Про це пише “Українська правда”, посилаючись на прес-службу Держказначейства.

Загалом за планом збір до держбюджету мав становити 362 млрд гривень. Цю суму забезпечено на 92,5%, недонадходження — 27,1 млрд гривень.

Як зазначається, до загального фонду Державного бюджету України зібрано 291,9 млрд гривень або 95,1% від суми, передбаченої помісячним розписом доходів на січень-жовтень, недонадходження — 14,9 млрд гривень.

"Державною фіскальною службою не забезпечено збору до загального фонду державного бюджету на суму 15,1 млрд гривень", — йдеться у повідомленні.

У тому числі, податковими органами не забезпечено збору на суму 11 млрд гривень, митними органами — на 4,2 млрд гривень.

До спеціального фонду Державного бюджету за січень-жовтень 2014 року без урахування ОВДП по відшкодуванню ПДВ зібрано 43 млрд гривень або 96,5% до планових показників Міністерства фінансів, недонадходження — 1,6 млрд гривень.

"Виконання планових показників доходів спеціального фонду Державного бюджету забезпечено на 77,9%, недонадходження — 12,2 млрд гривень", — повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві фінансів повідомили, що недобір доходів до загального фонду державного бюджету на 2014 рік становитиме близько 12 млрд гривень.