Деталі від Разумкова

Влада повинна створювати економічні важелі, які будуть впливати на розвиток українського бізнесу. Про це спікер Верховної Ради заявив під час робочого візиту у Львові

Читайте також Уряд виділив 800 мільйонів гривень із ковідного фонду на доплати МВС

У нас сьогодні COVID і ми багато говоримо про вакцини для здоров’я людей. Але пандемія б'є не лише по здоров'ю – вона сильно б'є і по економіці. Ми бачимо це в усіх країнах світу. Думаю, на рівні законодавчих актів та всієї влади,
– сказав політик.

Він наголосив на тому, що частка переробної галузі в промисловості має збільшуватися. За останні 10 років вона зменшилася у ВВП з 30% до 20%. 

Разумков нагадав, що парламент ухвалив у першому читанні законопроєкт щодо діяльності індустріальних парків. Цей документ може стати серйозним поштовхом для залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

"Лише спільними зусиллями ми зможемо зробити так, щоб у нашій державі відроджувалася промисловість, створювалися нові робочі місця. Нові робочі місця – це податки. Податки – це розвиток країни. А розвиток країни – це те, на що повинні бути направлені наші з вами спільні зусилля", – підкреслив спікер Ради.

Крім того, він зазначив, що міцна економіка сприятиме інтеграції України до ЄС: "Переробна промисловість, кінцеві товари, які будуть давати і експортний виторг країні, і демонструватимуть нашим європейським колегам позитивні речі, які є в країні".

До теми Відступ COVID-19 у світі несе неочікувані загрози для економіки, – Козак