"Щодо СОТ: ми вже теж проводимо відповідну роботу в СОТ з цього питання (звернення компанії Roshen у профільне міністерство). Наш представник вже озвучив цю проблему, і в Женеві про цю проблему вже знають. І зараз ми готуємо подальші кроки. Це, звичайно, тривалий процес, тому як у них дуже сильні процедури. Але ми, природно, від імені України до СОТ зробили необхідні кроки для того, щоб захистити інтереси", - сказав міністр.

"Але у зв'язку з тим, що не можна захистити інтереси конкретного виробника, ми це повинні вирішити як проблему з нашої кондитерської промисловості", - повідомив Прасолов.

Нагадаємо, Roshen просила Міністерство економіки звернутися до Світової організації торгівлі з проханням розглянути російські санкції проти компанії. Такою стала реакція українського виробника на незадовільні результати перевірки Росспоживнагляду.

Раніше українські фабрики Roshen інспектував Росспоживнагляд. Окрім того, що продукцію компанії визнано незадовільною для російського ринку, відомство поскаржилося на недружелюбність України. І натякнуло, що перевірки будуть ще.

Росія заборонила ввезення на свою територію цукерок Rоshen з липня.