Наші українські партнери сказали, що вони перерахували певну частину суми. Але зобов'язання вважається виконаним - хоча б частково - не в момент відправки грошей, а в момент їх зарахування на рахунок кредитора, тобто на рахунок постачальника газу – АТ "Газпром",
- сказав Медведєв на прес-конференції за підсумками засідання Ради глав урядів СНД.

Водночас російський прем’єр назвав хамством пропозицію Києва спочатку знизити ціну на газ, а потім заплатити борг.

Єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Еттінгер заявив, що “Нафтогаз” сьогодні дав доручення про переказ “Газпрому” $786 млн. Про це він сказав на прес-конференції за підсумками чергової тристоронньої міністерської зустрічі по газу у форматі Росія - Україна - ЄС.

За словами єврокомісара, ЄС отримав письмове підтвердження переказу цих грошей.

"Нафтогаз" повідомив про 786000000 доларів - ця сума переведена на рахунок "Газпрому". Вона пояснюється так: за лютий і березень 2014 року. Тут не спірні ціна та обсяги газу,
- сказав Еттінгер.

Сьогодні, за його словами, Україна і Росія не змогли домовитися з газового питання. Еттінгер зазначив, що в понеділок, коли "Газпром" отримає гроші від "Нафтогазу", буде створена основа для продовження переговорів.

Нагадаємо, голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що загальний борг України за російський газ до 7 червня перевищить $ 5,2 млрд.