Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє "Громадське".

Цікаво: Зеленський зустрівся з прем’єром Канади Трюдо: про що домовились політики – фото, відео

Трюдо пояснив, що 25 мільйонів Україна отримає протягом шести років. Канадський прем'єр також торкнувся теми інвестицій в Україну, наголосивши, що канадські компанії інвестували в завод боєприпасів в Україні.

Водночас президент України Володимир Зеленський зауважив, що Україна та Канада наразі працюватимуть над розширенням дії двосторонньої угоди про вільну торгівлю на сферу послуг та інвестицій.

Зазначимо, що у Торонто пройшла зустріч українського президента Володимира Зеленського і прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо. Під час неї політики домовились про постачання бронетехніки в Україну, а також узгодили низку кроків щодо співпраці у різних напрямках.


Зеленський зустрівся з Трюдо у Канаді/ фото прес-служба президента

Володимир Зеленський також провів низку зустрічей, зокрема, з очільницею МЗС Канади Христею Фріланд та представником МВФ Девідом Ліптоном. Окрім того, глава держави зустрівся з українською діаспорою країни. Наразі ж триває зустріч Зеленського з Джастіном Трюдо, інформує прес-служба президента.