Кабінет міністрів має намір укласти угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем. Переговори щодо її підписання розпочались ще влітку минулого року. Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі за підсумками зустрічі міністра Павла Шеремети з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль Реувеном Дін Елем.

Одним з основних питань у торговельно-економічних відносинах є продовження переговорного процесу щодо укладення двосторонньої Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом міністрів України і урядом держави Ізраїль, - йдеться в повідомленні.

Посол Ізраїлю наголосив, що його країна готова допомагати Україні. У цьому контексті особливого значення набуває продовження роботи задля підписання фінансового протоколу - документу, який дозволить скористатися коштами, виділеними ізраїльським урядом для реалізації проектів в Україні.

Нагадаємо, в березні 2013 р. президент України Віктор Янукович доручив Мінекономрозвитку протягом 2013 року провести підготовку до проведення переговорів з питання укладення угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем.