Про це Коболєв сказав на форумі Європейської бізнес асоціації в Києві 18 вересня, інформує агентство "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: Чому треба підвищувати тарифи на газ та яка від того користь

Він зазначив, що українському уряду під час переговорів з представниками Міжнародного валютного фонду вдалось досягнути принципової домовленості щодо поступового підвищення ціни газу до рівня імпортного паритету.

Ціну на газ в Україні піднімуть: дивіться відео

Коболєв анонсував, що підвищення відбудеться до 2020 року.

Є попередній компроміс, якого уряд досяг. Темпи зараз обговорюються,
– зазначив глава НАК "Нафтогаз України".

Він запевнив, що питання ціни на газ є ключовим питанням переговорів, які зараз ведуться з представниками МВФ у Києві.

Читайте також: Подорожчання газу – неминуче, – Гройсман

12 вересня міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик підтвердив, що ціна на газ для населення в Україні зросте, і переговори з цього приводу Кабмін уже веде з МВФ.

На початку вересня в Україну прибули експерти місії Міжнародного валютного фонду, за висновками яких буде вирішено, чи отримає Україна наступний транш від Фонду у розмірі 2 мільярдів доларів.

Що вимагає МВФ від України?Головною умовою отримання нового траншу від МВФ – є підвищення ціни на газ для населення до ринкового рівня і збалансування держбюджету України, щоб дефіцит не перевищував 2,5% від ВВП. Ще однією важливою умовою отримання траншу було створення Антикорупційного суду. Яку Україна формально виконала.