Він зазначив, що зараз багато скептиків кажуть, що активність інвесторів залишає бажати кращого. Проте, насправді, це "такий же міф, як і міфи про приватизацію, що сягають корінням у далекі 1990-і".

Читайте також Скільки мільярдів гривень планує залучити уряд у результаті "Великої приватизації"

Тільки що черговий успішний аукціон малої приватизації приніс державному бюджету 1 мільярд гривень з початку року. І це вагомий внесок у розвінчання міфів. Особливо враховуючи, що новий власник вкладе у 4 – 6 разів більше у модернізацію об’єкту в порівнянні з фінальною ціною аукціону,
– написав Дмитро Сенниченко.

Глава Фонду держмайна наголосив, що пандемія зовсім не зменшила зацікавленість інвесторів в об'єктах та жодним чином не впливає на ціну. "Спекуляції на тому, що хтось хоче розкупити державну власність задешево – не пройдуть".

За його словами, абсолютно прозорі приватизаційні аукціони з пропозиціями на будь-який гаманець демонструють лише справедливу ціну активу.

Він додав, якщо раніше термін "приватизація" мав здебільшого негативну конотацію, то відтепер аукціони, де за перемогу завзято змагаються понад 20 учасників, – звична практика.

"Велика приватизація": що відомо

  • Законопроєкт № 4543 Верховна Рада схвалила в другому читанні. Він передбачає розблокування процесів великої приватизації.
  • Законопроєкт спрямований на забезпечення проведення низки підготовчих, організаційних заходів та заходів, які передують проведенню продажу об'єктів великої приватизації на аукціонах, та проведення самих аукціонів, як зазначається в аналітичній записці.
  • Денис Шмигаль раніше зазначав, що уряд планує залучити в бюджет до 12 мільярдів гривень від продажу держмайна.