Місія МВФ буде розділена: спочатку переговори пройдуть наприкінці грудня, а продовжаться в січні. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Економічна правда".

Зверніть увагу Голова Ради НБУ назвав позови Сологуба та Рожкової щодо доган "юридичним демаршем"

Компанія може бути перебірливою

Він зазначив, що під час вибору кредитора "ти обираєш найбільш вигідні для себе умови". Надійність бізнесу, наприклад, якісне корпоративне управління дозволяє корпорації бути перебірливою.

Такий самий принцип відносин з міжнародними кредиторами. Чим краще в Україні управління, державне управління, я вже не кажу, чим краще країна працює, чим кращі в неї показники, тим більше шансів обирати між кредиторами,
– розповів Шевченко.

На одній стороні з Марченком

За його словами, він з Марченком на одній стороні. "Ми обидва зацікавлені у тому, щоб і у фіскальному, і в монетарному напрямку Україна залишалася стабільною країною. Але для того, щоб отримати таку картину, щоб це стало дійсністю, треба ще багато уваги приділити реальному сектору економіки", – додав голова Нацбанку України.

Україна без співпраці з МВФ: коротко

  • Раніше у Нацбанку відзначили, що без співпраці з МВФ ризики фінансування бюджету будуть високими.
  • Зокрема у 2021 – 2022 роках Україні необхідно буде заплатити понад 17 мільярдів доларів за державним та гарантованим державою боргом в іноземній валюті.
  • Це приблизно 65% міжнародних резервів станом на початок грудня.