Про це в ефірі одного з телеканалів сказав політконсультант кандидата Дмитро Разумков.

Читайте також: Вибори президента України-2019: офіційні результати

Відповідаючи на запитання, чи буде Зеленський добиватися зниження комунальних тарифів, на яке найбільше розраховують українці у перші 100 днів президентства, Разумков сказав: "Це не зовсім прерогатива президента".

Читайте також: Другий тур виборів Президента України-2019: як і за кого голосували в областях

Якщо ми говоримо про корупційну складову, яка часто лежить в основі тарифів – то позиція президента багато в чому може вплинути на процес. Обіцяти, що це станеться через день-два – не може. Це процес, який буде не простим, цей процес доведеться пройти і Зеленському, і його команді, й українському народу,
– сказав він.

Нагадаємо, у своїй передвиборній кампанії Зеленський говорив про "проблеми, які дуже сильно хвилюють народ України": "Дам підказку: на "т" починається, на повний капець закінчується – тарифи на комуналку".


При цьому, за даними опитування КМІС, найбільше українці хочуть, щоб новообраний президент за перші 100 днів роботи знизив тарифи на комунальні послуги, зняв недоторканність з депутатів, президента і суддів, а також почав або прискорив найбільш резонансні розслідування корупційних справ.

Читайте також: Зе Президент: як перемога Зеленського вплине на економіку України

Результати голосування у другому турі президентських виборів